چند رسانه ای (18)

چند رسانه ای

 

سخنرانی روشنگرانه دکتر حسن عباسی پیرامون مسئله بابک زنجانی، تفکرات رفاه طلبانه و لیبرال انقلابی نمایان کاخ نشین و تلاش عده ای خاص پس از تصویب مشروط برجام برای باز کردن راه نفوذ و مداخله آمریکا در ایران.

دانلود فیلم

سه شنبه, 26 آبان 1394 09:08

تو با لباس شیک هم تروریست هستی!!!

نوشته شده توسط

 

http://i3.tnews.ir/2015/11/09/51623761_47785995aedae.jpg

برشی از فیلمی ضد اسلامی که در داستان فیلم سعی شده به صو رت غیر مستقیم اسلام و مسلمانان به بدترین شکل ممکن به غیر مسلمانان دنیا معرفی شود که اتفاقا از سر نا آگاهی عوامل فیلم در سکانس پیش رو اتفاقی می افتد که هدف اصلی ساخت فیلم را زیر سوال می برد.
در این سکانس شاهد مباحثه ای بین دانشجویی عراقی و مسلمان و عده ای از دانشجویان غیرمسلمان و نیز استاد کلاس برگزار شده و در آن دانشجوی مسلمان که مورد هجمه غیرمسلمانان (در مورد تروریسم و چراییِ علت مهاجرت به کشورهای غیرمسلمان) قرار گرفته از اسلام و کشورش دفاع می کند و ریشه های تروریسم و پیدایش تروریسم را به خوبی به سایرین معرفی می نماید.

دانلود فیلم

شنبه, 16 آبان 1394 14:22

تیزر ملازمان حرم«مهدی نوروزی»

نوشته شده توسط

 

http://media.nasimonline.ir/larg/1394/08/14/IMG13461717.jpg

برنامه ملازمان حرم مربوط به همسران شهدای مدافع حرم اهل بیت با مجری گری همسر شهید رضایی نژاد سرکار خانم پیرانی می باشد.

دانلود فیلم

 

http://rasayeandisheh.ir/files/fa/news/1394/7/7/15416_935.jpg

عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان در دوره کوتاه وزارت خود بارها و بارها طی سخنانی اهانت آمیز دولت و ملت ایران را به باد انتقادات و اتهامات بی پایه و اساس گرفته و با جملاتی تحقیر و تهدیدآمیز سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران را زیر سئوال برده است. جسارت وی در پی سکوت دولت و دستگاه دیپلماسی ایران نسبت به این اهانت ها تا جایی پیش رفته است،که به سادگی ایران را عامل بی ثباتی و هرج و مرج در منطقه عنوان می کند.

دانلود فیلم

شنبه, 16 آبان 1394 14:12

زنان و بیداری اسلامی

نوشته شده توسط

 

نماهنگ زنان و بیداری اسلامی با صدای زیبای حامد زمانی

دانلود فیلم

شنبه, 09 آبان 1394 15:12

شمشیر اختلاف!!!

نوشته شده توسط

 

 

وقتی کمونیستها بر شوروی سابق (جمهوری آذربایجان) مسلط شدند تمام مظاهر دینی و اسلامی را از میان بردند بجز قمه زنی که به آنها در تبلیغ منفی علیه دین، مذهب و خصوصا اسلام کمک بزرگی می کرد!
بیانات روشنگرانه حضرت امام خامنه ای در مورد قبح و حرام مسلم بودن قمه زنی و تاثیر بسیار نامطلوب این عمل خرافی در مخدوش شدن وجهه جهانی اسلام علی الخصوص تشیع

دانلود فیلم

شنبه, 09 آبان 1394 15:10

شلیک آزادی!!

نوشته شده توسط

 

 

افراد زیادی اسلحه شخصی در جامعه متمدن آمریکا آزادانه خرید و فروش می کنند. مجموع اسلحه های شخصی موجود در آمریکا شاید از اسلحه های ارتش بسیاری از کشورهای کوچک دنیا بیشتر باشد. در آمریکا بیشتر از 90 برابر ژاپن و 15 برابر انگلیسی اسلحه شخصی وجود دارد که آمار بسیار حیرت آوری است. نتیجه این آزادی در حمل و نگهداری اسلحه کشته شدن حدود 540هزار آمریکایی از سال 1997 تا کنون است که این تعداد بسیار فراتر از تعداد کشته شدگان در جنگ جهانی اول و دوم است

دانلود فیلم

سه شنبه, 28 مهر 1394 10:10

فقط یک راه وجود دارد؛ زندگی با افتخار!!

نوشته شده توسط

 

آیا انسان باید در هر زمانه و جامعه ای پیرو اکثریت جامعه باشد و به رنگ آنان درآید، حتی با اینکه می داند راه و سلوک جامعه اش اشتباه است ؟و یا باید برخیزد و نه تنها راه درست را انتخاب کند بلکه راه درست را به سایرین نیز بیاموزد؟؟!!
قطعا برای انسان های معمولی این کاری بس دشوار و انتخابی بزرگ به حساب می آید، اما همه ما یک الگوی تاریخی داریم که راه را برایمان روشن کرد. او کسی نیست جز حضرت حسین بن علی علیه السلام که هرگز هماهنگ با جماعت گمراه زمان خویش در مقابل ظلم سر خم نکرده و آرام ننشست!

 

دانلود فیلم

صفحه1 از2

آخرین اخبار

اوقات شرعی

رد پا

حالت های رنگی